Nezaradené

Nový inteligentný spôsob upratovania. TASKI Ultimaxx prichádza

Spoločnosť TASKI nám opäť dokazuje, svoju pozíciu na trhu. Vďaka svojmu technickému pokroku posúva možnosti upratovacích strojov opäť na inú úroveň. Horúcov novinkou z ich dielne je rad podlahových automatov TASKI Ultimaxx, ktorých automatické funkcie výrazne znižujú náklady na upratovanie, preukázateľne šetria vodu a čistiacu hygienu a dosahujú ešte lepšie upratovacie výsledky.

Autonómne funkcie

Nový Ultimaxx je výsledkom dlhého vývoja a technologického pokroku spoločnosti. Medzi najvýraznejšie evolučné zmeny patrí napríklad technológia Intelli Scrub, vďaka ktorej si dokáže tento podlahový automat upravovať silu prítlaku čistiacich kief, čo mu za následok ešte lepšie čistiacu výsledky a väčšiu výdrž batérie až o 40%. Za zmienku stojí aj funkcia Intelli Flow, ktorá automaticky reguluje podľa potreby mnoźstvo vody a redukuje tak spotrebu vody na čistenie až o 76%.

Ďalšou pokrokouvou technológiou nového Ultimaxxu je systém IntelliDose, vďaka ktorému si podlahový automat reguluje spotrebu čistiacej hygieny podľa typu povrchu a množstva znečistenia. To má za následok efektívnejšie čistenie a redukciu spotreby čistiacej chémie. Chémia je dávkovaná prístrojom rovno na podlahu a nie do nádrže na vodu.

Dôraz na používateľa

Novinkou je aj dotyková obrazovka, ktorá je prehľadne graficky spracovaná a jej ovládanie je skutočne jednoduché a intuitívne. Zaujímavosťou je aj viac druhou kľúčov k zariadeniu, vďaka čomu stroj indetifikuje používateľa. Majiteľ má tak možnosť nastaviť aké funkcie môže konkrétny používateľ používať a vie tak predísť zbytočnému opotrebovaniu a nesprávnemu použitiu.

Horúcu novinku TASKI Ultimaxx nájdete aj u nás na predajni a to hneď v niekoľkých konfiguráciách. V prípade záujmu nás preto neváhajte kontaktovať a dohonúť si obliadku alebo predvádzaciu akciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *