Nezaradené

Prací prášok Purox – kvalitný prací prášok za bezkonkurenčnú cenu

Dnešný trh je nimi doslova presýtený a určite si každý nájde pre seba ten najlepší prací prostriedok. Máme možnosť si vyberať na základe viacerých faktorov. Záleží hlavne od toho, čo potrebujeme. Či už ide o prací prostriedok na biele prádlo, alebo prací prostriedok na farebné oblečenie.

Je veľmi dôležité si zvoliť ten správny. Dá sa však nemať 5 rôznych pracích prostriedkov v kúpeľni? Odpoveď je jednoduchá : bežne potrebujeme aspoň dva a to jeden na bielu bielizeň najlepšie vo forme prášku a jeden na farebné v tekutej podobe.

Ak však máme špeciálny druh bielizne, ktorá si vyžaduje zvýšenú starostlivosť ako je napr. vlna, hodváb, alebo športové oblečenie, budeme si musieť zadovážiť špeciálny prací prostriedok. Podobne je to v prípade ak máme doma malé deti a alergikov.

Ideálnou voľbou je prací prostriedok Purox, vďaka ktorému dokážete zastrešiť potrebné pranie pre celú domácnosť. Purox Color Parfum je vytvorený v súlade s nemeckými normami kvality. Ideálne pre všetky druhy prania. Účinne vyperie všetky farby v práčke aj v rukách. Prášok je silne koncentrovaný a odstráni nečistoty aj pri menšej dávke.

Produkt bol vytvorený s ohľadom na životné prostredie. Jeho moderné zloženie neobsahuje zeolity a fosfáty, pretože sú ťažko biologicky odbúrateľné a škodlivé pre biologickú diverzitu riek a jazier. Preto ho odporúčame všetkým, ktorý radi používajú produkty šetrné k životnému prostrediu. 

Prášok tiež obsahuje zložky, ktoré chránia práčku pred usadzovaním vodného kameňa, čo pozitívne ovplyvňuje životnosť Vašej práčky. Takže pri praní v Puroxe už nemusíte dodatočne používať odstraňovač vodného kameňa. 

Prací prostriedok je vysoko kvalitný a šetrí Vašu peňaženku. Vďaka praciemu prášku Purox, ktorý je v 9,2 kg balení určený až na 120 pracích cyklov, Vás jedno pranie v prepočte vyjde iba na 0,10€. Pri pracom gély Purox, ktorý je v 4,9 l balení určený až na 163 pracích cyklov, Vás jedno pranie v prepočte vyjde iba na 0,05€.

Na prvý pohľad je očividné, že základným rozdielom je v prvom rade ich rôzna konzistencia. Ďalšou odlišnosťou je spôsob ich dávkovania. V prípade, že ide o pracie prášky tie je potrebné nasypať do zásobníka na to určeného. Ak používate gél ten je možné dať aj priamo do bubna práčky najlepšie v špeciálnej nádobke. Stále však ostáva pravdou, že pracie prášky perú výkonnejšie na rozdiel od pracích gélov. A to hlavne v prípade že potrebujete z Vášho oblečenia odstrániť škvrnu napríklad od červeného vína, alebo čučoriedok.

Gély totiž neobsahujú bielidlá, v ich zložení nájdeme optické zosvetľovače, ktoré sú na takéto škvrny nedostačujúce.  Napriek tomu však majú svoje výhody. Medzi ich veľkú výhodu patrí hlavne to, že sa dobre rozpúšťajú vo vode. Okrem toho sú určené aj na každodenné pranie menej znečisteného oblečenia.

Limitovaná edícia Purox

Horúcou novinkou v našej ponuke je aj limitovaná rada pracích gélov Purox s vôňou horských kvetov, ktoré nádherne prevoňajú Vašu bielizeň. V ponuke nájdete Purox prací gél limit edition mountain flower Universal a Purox prací gél limit edition mountain flowers Color.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *