Nezaradené

Upratovanie a komplexné čistiace služby

Upratovanie, ktoré Vám ušetrí čas aj peniaze. Spoločnosť ALLBIZ EU sa postará o precízne upratovacie práce a dokáže Vám tak ušetriť čas a množstvo nákladov.

Upratovanie podľa Vašich požiadaviek

Spoločnosť pôsobí na trhu už dlhé roky. Aktuálne rozširuje svoje aktivity aj do Žiliny, vďaka čomu Vám dokáže zabezpečiť komplexné upratovacie a čistiace služby v súkromnom aj verejnom sektore.

Potrebujete upratať objekt pred kolaudáciou alebo zabezpečiť stále upratovanie vo Vašej budove? Hľadáte niekoho sa dokáže postarať jednoducho o všetko od umývania okien, tepovania kobercov, dezinfekciu až po starostlivosť o podlahy?

Pravidelné čistiace práce predstavujú základnú službu na základe vopred dohodnutej špecifikácie podľa požiadaviek. Služby zahŕňajú základnú štruktúru upratovania administratívnych, skladových a výrobných priestorov podniku. Predmetom dohody je samozrejme a čas upratovania, ktorý sa vždy prispôsobí ku Vašej spokojnosti.

Spoločnosť poskytuje efektívne a ekologické služby za použitia špičkovej technológie a hygieny. Tú dodáva profesionálny partner, ktorý ponúka celý rad prémiovej a ekologickej hygieny a techniky. Cieľom je zabezpečiť  klientom každý deň čisté a hygienicky nezávadné prostredie.

Potrebujete poradiť ohľadom upratovania? 

Každý priestor a podmienky sú iné a jedinečné, aj preto sa práce prispôsbojú vždy na mieru. Neváhajte a dohodnite si bezplatnú konzultáciu a cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

Pravidelným čistením sa dá mnohým vecia predísť a ochrániť tak osoby doma aj na pracovisku. Navyše pri pravidelnom čistení získa klient profesionálov, vďaka ktorým sa o nič nebude musieť starať a bude sa môcť úplne sústrediť na svoje primárne podnikanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *