Nezaradené

Aké sú výhody talianskych parfumov na pranie?

Poznáte aké sú výhody parfumov na pranie oproti klasickej aviváži? 

Prečo parfum na pranie?

Trh nám ponúka množstvo rôznych saponátov a čistiacich prostriedkov s rôznymi účinkami a vôňami. Nie všetky produkty na trhu sú však až tak účinné a kvalitné. Určite by ste mali zvážiť, aký prací prostriedok a parfum na pranie bude pre Vás ten najvhodnejší. Dokážete si predstaviť, že Vaša bielizeň bude voňať výnimočnou a intenzívnou vôňou ešte aj niekoľko dní po vypraní a nádherne prevonia aj Váš domov? 

Presne na to boli navrhnuté a vyvinuté kvalitné talianske parfumy značiek Coccolatevi, Tesori D’Oriente, Felce Azzura, ChanteClair a Sapone di Toscana, ktoré nájdete v našej ponuke. 

Prvou výhodou našich parfumov na pranie je trvácna a intezívna vôňa. Ich arómy sú otestované a inšpirované celosvetovými trendami a preferenciami používateľov. Pranie sa vďaka nim stane zážitkom a voňavým rituálom, nie len každodennou povinnosťou. Pri použití bežnej aviváže, ktorú zakúpite v drogérii alebo v každom reťazci, prádlo vo väčšine prípadov stratí svoju vôňu okamžite po vytiahnutí z práčky. Bežné aviváže a pracie prostriedky obsahujú len slabé množstvo aromatizačných prvkov bez esencií a preto sú ich vône veľmi slabé. 

Trvácna vôňa aj po osušení v sušičke

Jednou z hlavných výhod parfumov na pranie je, že prádlo po vypraní môžete pokojne vložiť aj do sušičky a Vaše oblečenie nestratí nadobudnutú vôňu. Talianske parfumy na pranie sú odolné voči externým faktorom a na bielizni vydržia dlhodobejšie.

Ich ďalším benefitom je, že nezanášajú práčku a nezanechávajú mastný povlak a škvrny na oblečení. Bežná aviváž, sa totižto pri prehnanom dávkovaní za účelom dosiahnutia intenzívnej vône môže usadiť v práčke, čo podporuje tvorbu baktérií a plesní. Tomu sa dá pri použití parfumov na pranie predísť, keďže ich dávkovanie je v porovnaní s avivážou omnoho menšie. 

Parfumy sú šetrené k pokožke 

Ich použitie je vysoko bezpečné, nakoľko parfumy neobsahujú žiadne látky škodlivé našej pokožke. Ich zloženie je podobné, ako pri klasických telových parfumoch. Pri nosení oblečenia sa však dostane do styku s pokožkou oveľa menšie množstvo vonných látok. Aj preto je používanie parfumov na pranie šetrné a viac než vhodné. Ich výroba je v taliansku založená na dlhodobej tradícii s najvyšším dôrazom na kvalitu. Pri výrobe boli použité tie najkvalitnejšie látky a vonné esencie na trhu. Vďaka tomu tieto talianske produkty môžu pýšiť výnimočne intenzívnou a dlhotrvajúcou vôňou. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *